Koukni na můj hezčí a více opečovávaný blog All About Fashion!

Srpen 2012

Psací stůl!! =)

31. srpna 2012 v 21:17 | Verííseq
Ahoj. Dnes se dozvíme jak si oživit psací stůl.

Většina holek si myslí že Barbie Girs musí být ptomé a namyšlené. Ale takhle to vůbec není, většina barbie jsou právě naopak chytré a vzdělané.

Ale kde se učit když vám přijde že váš psací stů je vám na nic, že není vůbec hezký a že jen zabírá místo ve tvém pokojíku?? Hned se tam budeš učit, když si přečteš můj článek. Budeš se cítit příjemě a ve svý kůži!! =)

1. Vem si nějakou plechovu a ozdob si ji něčím růžovým atd.. Já např tam mám playboye, hello kitty, růžovou barvičku atd...

2. Jako každá správná holka by jsi měla mít na stole nějaké malé zrcátko. Musíš být přeci krásná i když se učíš ne?? xD

3. Kup si nějajkou fajnovou růžovou lampičku. Ta ti na stole nesmí chybět. Nechceš přeci být jako slepejš ne??

4. Místečko na telefon bys vždycky měla někde mít, nejlépe na stole. K tomu si tam můžeš dát nějaké papírky (růžové) aby jsi si mohla zapisovat třea čísla roztomilých kluků. xD

5. Na TĚCHTO stránkách si můžeš stáhnout návrh pokoje je to suprový a rozhodně ti to pomůže.

Verííseq pápá!! =)

My shop!! =)

31. srpna 2012 v 20:54 | Verííseq
Ahoj, chystám se si zde založit shop ve kterém budu prodávat věci které už nechci. Ale začne to asi až příští rok, možná dříve. Ale ještě s tím nezačnu. No, jen jsem vás na to chtěla upozornit. Tak zase pápá !! =)

Verííseq! =)

31.8.2012

31. srpna 2012 v 20:50 | Verííseq
Hoj!!! =)

Tk co jsem dnes vlastně dělala?? xD No měla bych to vzít od začítku ne?? =) Tak ráno jsem vstala (jak nenčekané že?? ) No dál jsem nasnídala, a šla jsem zkontrolovat můj blogíseq. Hned asi dvě hodiny na to, jsem musela jít do stavebnin, abych si koupila zámek na moji novou skříňku kterou si hodlám vyzdobyt podle stylu barbie. A potom jsme jeli k tetě do hospody (vlastní 3 hospody) a tam jsem byla do pěti. Máma tam ještě zůstala do somi. Do té doby jsem já hrála stardoll!! =) No dnešní den nic moc co? ? Ale zítra jedeme na fesťák na Tomááásqa Kluse, Ewu Farnou a Mandrage!! =) xD Staršně se mi líbí písnička šrouby a matice. No nic jdu spát, možná napíšu ještě nějaký článeček. Tak páápáá!! =)

Verííseq

Playboy shop

31. srpna 2012 v 20:44 | Verííseq
Awojkyyy!! =)

Mám tu pár tipů na playboy shopy. Tak se nezapomeňte juknout. Jsou sice tršku dražší ale jak ušetřit si povíme v dalším článečku pápá!! =) Jo a do komentů mi napište jestli jste si něco obědnali.Tak pápá xD


Verííseq!! =)

Co je OUT pro všechny Barbie Girls??? =)

31. srpna 2012 v 19:44 | Verííseq
Projížděla jsem si takhle stránky o barbie stylu a narazila jsem na tohle, tento článek se mi zalíbil a rozhodla jsem se na něj udělat článek o mém názoru.

1. EMO- Tihle lidé prostě netuší, jak těžce se to všechno napravuje. Já osobně proti nim toho nic moc nemám, ale opravdu si jen ničí život.

2. ROCK- Tak tenhle hudební styl ROCK a také tento styl oblékání je prostě něco nechutného!! Tak s tímhle musím souhlasit i já pardon rockeři!! =(

3. KLUKY S MASTNÝMI VLASY- No, na tomhle se snad shodneme jak my Barbie tak i emo, scene, rockerky atd... Prostě kluci s mastnými vlasy jsou OUT pro všechny nejen pro barbie!!!! =)

4. SKEJTOVÁNÍ- Tak sk8 vážně ne!! =) Ta trapná deska na kolečkách je důrazem děckosti!! No, já myslím že když má někdo sk8 rád tak se toho nemusí vzdávat jen proto,že se to ostatním nelíbí, ale pro mě je sk8 něco jako být celá v čerém (děs) !! =) xD

5. HLOUPÉ ŘEČI O NAŠEM STYLU- Tyhle holky nám prostě jenom závidějí, nic jiného v tom není. Tak s tímhle musím souhlasit. Už párkrát jsem se setkala s holkama které a mě měli hloupé připomínky, nakonec jsem se dozvěděla, že mi jen záviděli a chtěly být taky barbie!! =) xD

6. KYSELÉ KSYCHTY- Kyselé ksychty jsou opravdu out- není přeci nic hezčího když se na tebe někdo usmívá a ty na něj. Tak ano je pěkné se na sebe smát, ale i vtipným ksychtům se někdy můžeme zasmát!! =)

7. ŠKAREDÉ NAMYŠLENÉ KLUKY- Tak tyhle kluky fakt ne!! Myslí si že nás hned dostanou. Ale my si tím ejsme tak jisté že?? Tak ano tohle je pravda. Mám ráda kluky romantické, hodné a úpřimné. A né nějakého namyšleného borečka. Samozřejmě můj kluk nesmí být nějaká prdlavka, musí být také trochu chlap ne?? xD

8. DROGY- Tak tohle je prostě tabu. Zákaz pro barbie. Tak s tímhle souhlasím i já a vy nemyslíte??? xD

Barbie cesta!!! =)

31. srpna 2012 v 17:43 | Verííseq
Awojkyyy!!!!! =)

Rozhodli jste se jít barbie cestou??? Jestli ano, nebude to rozhodně lehké. Ale pokud si přečtete můj článek, hned to bude lehčí!! =) xD Napíšu vám zde, co obnáší barbie styl!! =)

1.Sledovat neustále módní trendy a co se děje ve showbyznisu. Pomůžou ti k tomu většinou módní časáky např. cosmopolitan a vouge.

2. Přebrat svůj šatník a vyházet oblečení které ti už není (nemusíš ho přímo vyházet můžeš ho dát třeba do sacondhandu a kápnou ti z toho ještě nějaký prachy. A to co se ti nelíbí můžeš buď vyhodit, dát do sacondhandu (jak už jsem řekla) a nebo si ho nějak upravit!! xD

3. Nastudovat si základní pojmy (gicci, Versace) atd... xD Káždopádně nemusíš umět všechny ale aspoŇ ty základní!! =)

4. Vyjít si do města a uspořádat velké nákupy s kámoškama. Určitě by se vám šikly nějaké nové hadříky a šperky. Možná že potkáte nějakého fájn kluka!! =)

5.... nezapomenout na kosmetiku!! Ta je velmi důležitá: čistící mléko, zvláčňující krém, kvalitní šampon atd... Můžu vám doporučit BB cream, je opravdu dobrý!! =)

Verííseq, pápá!!=)

30.8.2012

30. srpna 2012 v 20:34 | Verííseq
Ahoj.

Tak tuto noc jsem vbc nespala, a usnula jsem až o pěti odpolko. Do tý doby jsme byli u babičky. A spala jsem až do osmi. A teď píšu tenhle článek. A jsem spalá takže pápá.

Verííseq

HTML

30. srpna 2012 v 5:50 | Verííseq

TOPlist tohle neřešte je to na počítadlo návštěvnosti!! =)

Růžový týden

30. srpna 2012 v 5:29 | Verííseq
Tak zase Awojkyyy!!! =)

Víte vy vůbec co je to růžový týden??? NEEE??????????? Tak v tom případě si musíte přečíst můj článeček, a nezapomeňte na komentík!!! =)

Růžový týden pro tebe je asi )pa neznámy. Takže vám tu vysvětlím oo co vlastně jde!! =) xD Jedná se o sedm dní v týdnu kdy budeš úpa vklidu a vpohodě. Ale musíš si růžové týdny rozplánovat!! =)

Chování: Možná to bude někdy hodně těžké, ale budeš to muset překousnout. Budeš muset překousnout chyby ostatních.
Když ti někdo řekne něco škaredého, prostě si nad tím mávni rukou a neřeš to, ber to jako že ti pomohl k lepšímu člověku, vždyť z chyb se člověk učí ne??
Když jsem já měla svůj první růžový týden, lidé se mě vyptávali, jakto že jsem tak milá. Já bývám milá i tak, teda si aspoň myslím.

Oblékání: Ale k čemu ti bude chování když se budeš oblékat jako bezdomovec? =) Možná se ti zdá, že v růžovém týdnu musíš být celá v růžovém. Ale to je omyl. Tak to není i když máte normální týden. Já jsem měla růžový týden a měla jsem na sobě světlounce zelené triko, jde o to vybírat si barvy, ve kterých budeš na lidi působit jako milá a somozřejmě barbie girl!! =)

Vnitřní vyrovnanost: Jak už jsem řekla, celý týden musíš být vyrovnaná a klidná. Když se ti rozmaže řasenka, mávni si nad tím rukou vždyť je to jedno ne?? Zlomí se ti podpatek (S.O.S) v tomto týdnu nad tím musíš mávnout rukou a nechat to plavat.

Tak už chápeš význam růžového týdne??? Napíšeš mi prosím do komentů nějaké zážitky ze tvého prvního růžového týdne??


Váš Verííseq

Odkaz na Stardoll

30. srpna 2012 v 4:38 | Verííseq
Stardoll najdete TADY !!! =)