Koukni na můj hezčí a více opečovávaný blog All About Fashion!

Barbie vlásenky!! =)

25. srpna 2012 v 21:50 | Verunka Werushqa Pol
Ahooooojky!! =)

No, mohlabych vám říct že barbie se o své vlasy dobře starají. Ale já vám toho řeknu rozhodně víc. Ale čím asi tak začít?

Mnoho lidí si myslí že barbie musí být blondýna, ale to je omyl!! xD Dnes může být barbie jak brunetka tak i zrzka!! xD Ale v žádném případě si vlasy nenechtě obarvit!! xD Melír je ještě přijetelný ale ne barvení vlasů!! =)

Barbie girls většinou nosí vlasy s vlnama a nebo úpa narovnané. Já to střídám, někdy rovné někdy vlnité a někdy zase jen tak na konci trošku zvlněné. No lastně si můžete udělat i nějaký fajn účes!! xD Ale tohle všechno je nanic, když máte suché a lámavé vlasy. A jak tomu zabránit??

1. Přestaňte si okamžitě barvit vlasy, a radši si jenom vytvořte nějaký fajn účes. I bez obarvených vlasů můžete vypadat jako opravdová barbie girl! =)

2. Omezit žehlení. I když jsem vám říkala že barbie si většinou rovnám vlasy žehličkou, tak jen někdy aby se mi nezničily mé vlásky.

3. Omezit fénování. Já je většinou nechám trošičku uschnout a potom je češu a češu a češu a tnova zase češu a češu, no prostě dokud to neuschne.

4.Chránit vlasy před povětrnostními vlivy. To znamená že v zimě nebo když bude větr tak nosit nějakou roztomilou bárbínkovskou čapku. Já si např koupila roztomilý růžový baret (v Paříži) a ještě takovou uháčkovanou čapku (ale je dost pěkná) xD

Celkem pěknej ne?? xD


Psala vaše Verunka Werushqa Pol!! =) Mucq !! =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.