Koukni na můj hezčí a více opečovávaný blog All About Fashion!

Co si oháknout na fesťák?

13. srpna 2012 v 21:30 | VerunkaWerushqaPol
Takže ahoj.

Myslím, že každý z vás se chystá na nějaký ten koncert nebo fesťák. A právě proto jsem se rozhodla udělat článeček o tom co si na tem fesťák/koncert voháknout. Doufám že se vám článeček bude líbit.

1. Určitě se připrav, že celou dobu co budeš na fesťáku nemusí být pořád jen hezky, takže si s sebou připrav nějaké gumovky nebo holinky. Já osobně si nebudu brát holinky ale do auta si s seou vezmu kroxy.

2. Je léto, takže to chce nějakou tu kšiltovku a nebo rovnou nějaký stylový klobouček. V oblibě jsou takové ty černé kloboučky co nosil Michael Jacson. Samozřejmě vám dám fotku.

3. Vem si s sebou pohodlné džíny a nebo rovnou kraťásky. Jdou zkombinovat skoro se vším, a můžeš vsadit na normální džíny a nebo zkus radši křiklavější. Já sázím na své tyrkysové neborůůžové. Ale můžete si vzít i sukni ale ať vám ji nikdo nezvedne!! =D

4. Určitě máš doma celou sbírku brýlí. Letos frčí brýe Wayfarer. Určitě zaboduješ se všemi různými styly. A hlavně, když máš dostatečně černá skla, můžeš pozorovat v uvozovkách okolí!! =D Já mám růžové a černé Wayfarerky.


5. Doporučuji si s sebou vzít nějakou tašku nebo kabelku a dát do ní ty nejdůležitější věci. Já si ale beru tašku přes rameno.


Jooo a napište do komentů jestli jdete na fesťák na Bouzov!! xD

Psala vaše Verunka Werushqa Pol
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.