Koukni na můj hezčí a více opečovávaný blog All About Fashion!

Někdy si tak sním...

4. září 2012 v 22:03 | Verííseq
Awojkyyy!! =)

Jistě si říkáte proč jsem tu už tak dlouho nebyla. Hned vám to můžu vysvětlit. Začala škola a já jsem si dala předsevzetí, že na konci roku prolezu bez jediné dvojky. Takže se šprtám už od začátku roku. Vím , že někomu to může připadat divné ale mě prostě učení baví. =)

No vlastně a od školy seš odvíjí i název článku. Čtěte dál a pochopíte. Tak začneme ne?? =)

Každý večer když si představím že zítra budu zase vstávat do školy, chce se mi brečet. Ale škole se nevyhnu že?
Když ale usínáám, myslím na jednu takovou příjemnou věc. Představuji si že jsem ve škole, a učitelka nás pustí dřív.

Poté co najdu na cestě domů peněženku, jdu za mámou že jsem našla peňěženku a že by jsme ji měli někam zanést. A tak jsme šli. Tam mi řekli že protože jsem tak vzorná dají mi 1000 ,- a když přijdu domů ještě mě odmění můj táta kreditkou s papírkem na kterém je heslo.

Už se vidím jak chodím po měste a jdu do obchodů. Do mého nejlepšího obchůdku ( playboy, hello kitty, a samozřejmě takové ty růžové obchody) vrazím jako první a hned nakupuji, nakupuji a nakupuji. Pořád nakupuji ale z peněženky neubývají žádné peníze, a taky mám přeci půjčenou tátovu kartu. Peněženka je furt plná ale nákupních tašek je pořád víc a víc.

Vím, ž eněkterým lidem to může připadat jako hloupý nesplnitelný sen, ale co když se to opravdu jednou stane?? No a neříkejte že by nemoho!! =)

No nic musím jít ještě nakupovat do mého snu. A jaké vám se zdají sny!! ???

Verííseq!! =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.